Tartu rahu 104. aastapäev 06. veebruar AdminM

2. veebruaril tähistati Tartu rahu 104. aastapäeva ning meenutati hea sõnaga neid, kes andsid Eesti Vabariigi vabaduse eest oma elu!
Pärgade ja küünalde asetamisega peeti traditsioonilised mälestusüritused Peipsiääre valla Vabadussõja mälestussammaste juures.
Mälestusüritusest Kodaveres võtsid osa ka Pala Kooli 5. ja 9. klassi õpilased koos ajaloo, ühiskonnaõpetuse, geograafia ja loodusõpetuse õpetaja Liina Ainsaluga.

Foto: Peipsiääre Vallavalitsus

Foto: Peipsiääre Vallavalitsus