Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine 27. veebruar AdminM

Et kindlaks jääks eestlane isade maal,
Et üks oleks usk ja keel ja meel.
Et vend annaks vennale armus kätt,
Et juurduks ausus ja mehine meel,
Et kui mina kord jälle põrmuks saan
Mu rahvast siis kaitseks Su jumalik arm.
                                       Anna Haava
23. veebruaril tähistasime Eesti Vabariigi aastapäeva piduliku lipuheiskamise ja hümni laulmisega koolimaja ees, peale mida läksime ühises rongkäigus endise Pala vallamaja siseõue. Artur Aunap ja Oskar Raudmäe lugesid ette iseseisvusmanifesti. Õpetaja Liina Ainsalu selgitas oma sõnavõtus manifesti olulisust ja tähendust. Mudilaskoor laulis laulu kodust. Aktus jätkus koolimajas, kus esinesid lauluga Karmen Kivistik ja õpetaja Katrin Puusepp, luulekavaga 2. klass ja 4. klass esitas põnevaid fakte Eestimaast. Pidupäevakõne pidas direktor Mairi Mandel.
Elagu Eesti!

Et kindlaks jääks eestlane isade maal,
Et üks oleks usk ja keel ja meel.
Et vend annaks vennale armus kätt,
Et juurduks ausus ja mehine meel,
Et kui mina kord jälle põrmuks saan
Mu rahvast siis kaitseks Su jumalik arm.
                                       Anna Haava

Elagu Eesti!