Uudised

Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused murdmaasuusatamises 13. märts AdminM


Pala suusaradadel toimusid Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused murdmaasuusatamises, kus olid edukad ka meie kooli õpilased. Oma võistlusklassides teenisid Tartumaa meistritiitli Karmen Kivistik ja Mette-Anete Tammistu, hõbemedal riputati kaela Sandra Malene Ottsonile ja kolmanda koha sõitsid oma võistlusklassis välja Lisanna Juhkov, Markus Punder, Lenna-Riin Oras, Viktoria Kivirand ja Sten Juhkov.

Pala suusaradadel toimusid Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused murdmaasuusatamises, kus olid edukad ka meie kooli õpilased. Oma võistlusklassides teenisid Tartumaa meistritiitli Karmen Kivistik ja Mette-Anete Tammistu, hõbemedal riputati kaela Sandra Malene Ottsonile ja kolmanda koha sõitsid oma võistlusklassis välja Lisanna Juhkov, Markus Punder, Lenna-Riin Oras, Viktoria Kivirand ja Sten Juhkov.