Uudised

Pala kooli uued ilmavaatlusseadmed 27. september AdminM


Meie kooli loodusõpetuse tunnid on alates sellest õppeaastast mitmekesisemad. Seda eelkõige ilma temaatikat õppides. Soetasime "Anna Haava nimelise Pala Kooli digitaalse õppevara uuendamise" projekti raames 10 juhtmevaba GPSiga ilmaandurit, mis võimaldavad kuni 17 erinevate mõõtmist, mida saab kasutada eraldi või samaaegselt. Tegemist on kõik-ühes seadmega keskkonnatingimuste jälgimiseks. Seadmeid on geograafiatunnis kasutanud juba 8. klassi õpilased, edaspidi saavad ilmaga seotud mõõtmisi teha ka teised klassid kas loodusõpetuse/geograafia või matemaatika tundides või vabal ajal peale õppetundide lõppu. Tänapäevased mõõtmisvahendid muudavad õppetunnid praktilisemaks ja huvitavamaks, suureneb üldine huvi looduse ja ümbritseva vastu. 

Projekt kestis 03.10.2022 kuni 30.08.2023, eelarve oli 4302,60 eurot, sellest toetusraha Euroopa Sotsiaalfondist 3657,21 eurot.

 

 

 

 

 

Meie kooli loodusõpetuse tunnid on alates sellest õppeaastast mitmekesisemad. Seda eelkõige ilma temaatikat õppides. Soetasime "Anna Haava nimelise Pala Kooli digitaalse õppevara uuendamise" projekti raames 10 juhtmevaba GPSiga ilmaandurit, mis võimaldavad kuni 17 erinevate mõõtmist, mida saab kasutada eraldi või samaaegselt. Tegemist on kõik-ühes seadmega keskkonnatingimuste jälgimiseks. Seadmeid on geograafiatunnis kasutanud juba 8. klassi õpilased, edaspidi saavad ilmaga seotud mõõtmisi teha ka teised klassid kas loodusõpetuse/geograafia või matemaatika tundides või vabal ajal peale õppetundide lõppu. Tänapäevased mõõtmisvahendid muudavad õppetunnid praktilisemaks ja huvitavamaks, suureneb üldine huvi looduse ja ümbritseva vastu. 

Projekt kestis 03.10.2022 kuni 30.08.2023, eelarve oli 4302,60 eurot, sellest toetusraha Euroopa Sotsiaalfondist 3657,21 eurot.