Tunnustused

Anna Haava luuletuste illustratsioonide konkursi võitjad

Noorem vanusegrupp:

Eripreemia tööle nr. 9 - Emma-Lotta Oras, Anna Haava nim Pala Kool - luuletuse "Kelle elu õnnerikas" kujundamisel leidliku tehnika kasutamise ja rõõmsameelse tulemuse eest.

Eripreemia tööle nr. 16 - Karmen Pertman, Narva Eesti Gümnaasium - luuletuse "Ma usun armastust" põneva ja palju avastamisrõõmu pakkuva kujundamise eest.

Laureaat töö nr. 17 autor - Evelin Kroon, Narva Eesti Gümnaasium - luuletuse "Ma usun armastust" kujundamisel suurepärase kompositsiooni, säravate värvide ja tänapäevase tõlgenduse kasutamise eest.

Vanem vanusegrupp:

Eripreemia tööle nr. 25 - Lisette Baum, Tootsi Lasteaed-Põhikool - luuletuse "Järv leegib eha paistel" lüürilise, monokroomse kujundamise eest.

Eripreemia tööle nr. 27 - Tuuli Leuke, Tootsi Lasteaed-Põhikool - luuletuse "Mõõk ühes, piibel teises käes" tõsise sisu mõjuvate sümbolitega kujundamise eest.

Laureaat töö nr. 1 autor - Meribel Raamets, Anna Haava nim Pala Kool, luuletuse "Ei tule luule tuulest" kujundamisel luuletaja tunnete ning meeleolude värvides ja sümbolites väljendamise eest.

...