Suusasprindi finaalsõit 17. märts fnadmin

09. veebruaril elas kogu koolipere kaasa suusasprindi finaalsõitudele, kus oma vanuseklassi kiiremateks tulid Karmen Ariel Menind, Jakob Argel, Karmen Kivistik, Aaron Menind, Heleen Marii Märtinson, Mario Päll, Katriin Maria Märtinson ja Ron Rasmus Raudjärv.
16. veebruaril toimusid kooli meistrivõistlused murdmaasuusatamises. Esikohtadele suusatasid Lisanna Juhkov, Kerli Tooming, Jakob Argel, Lenna-Riin Oras, Aaron Menind, Heleen Marii Märtinson, Mario Päll, Meribel Tarto ja Ron Rasmus Raudjärv.