Õpilasesinduse presidendi valimised 15. oktoober fnadmin

13. oktoober toimusid meie koolis õpilasesinduse presidendi valimised. Valimiskampaania sai alguse juba esmaspäeval, kui koolimaja seintele ilmusid reklaamid. Tänase õuevahetunni ajal rääkisid kõik kolm kandidaati endast ja oma plaanidest tulevase presidendina. Seejärel liikus valimiskast mööda klasse ning kõik õpilased said anda oma hääle. Häälte kokku lugemiseks kogunes valmiskomisjon koos vaatlejaga. Õpilasesinduse presidendiks sai Katriin Maria 9. klassist 48 häälega. Edu ja pealehakkamist värskele presidendile!