Uudised

1. september Pala Koolis 03. september fnadmin


Et oleks elus päikest, siis on valgust,

et oleks laulu, siis on lusti.

Et oleks sõpru, siis on soojust,

et oleks tervist, siis on sul kõike.

Et täituksid alati kõik teie soovid,

et läheks teile korda, mis iganes proovid.

Et saatus peaks teie eest helget hoolt-

need soovid on teile 6. klassi poolt!

Meie kooliperre kuulub sellel õppeaastal 95 õpilast. 1. september oli nendest seitsme jaoks esimene koolipäev. Lõpuklassi õpilased viisid traditsiooniliselt kooliteed alustajad käekõrval saali. Pidulikult said 1. klassi õpilased oma esimeselt õpetajalt Malle Sildverilt aabitsa ning direktorilt koolipoolse tervituskingituse. Värsked koolijütsid istutasid kooli aeda oma klassi puu - kirju kadaka, lapsevanemad kirjutasid oma lastele kooliteele kaasa südamlikke soove.

2.- 8. klassi õpilased olid koolipäeva alguses koos klassijuhatajatega oma pesaklassides, kus jagati suvemuljeid, vahetati infot ja tehti plaane uueks kooliaastaks. Direktor Mairi Mandel ning juhiabi Katrin Puusepp tervitasid õpilasi esmakordselt veebi teel. Iga klass kujundas oma heade soovide, toredate mõtete või eesmärkide plakati, mida ekraani vahendusel teistega jagati.

Mõningad laste soovid ja mõtted:

„Ma soovin, et meie klassi lapsed oleksid teiste vastu sõbralikud ja viisakad“.

„Ma soovin, et me kõik oleksime sõbralikud“.

„Hell sõna, huumor ja naeratus on vahest tähtsam kui rohi. Sellest ravimist puudust ju tulla ei tohiks. Ole huumorimeelne! Ole naerumeelne!“

„Soovime, et meie koolis oleks sõbralikkus, toetus, heatahtlikkus, hoolimine, mõistmine, kuulamine ja rääkimine“.

„Ootame lõbusat kooliaastat, head koostööd, vähe kodutöid, head toitu, kergeid eksameid, vingeid klassiekskursioone ja kooli lõpetamist“.

Et oleks elus päikest, siis on valgust,

et oleks laulu, siis on lusti.

Et oleks sõpru, siis on soojust,

et oleks tervist, siis on sul kõike.

Et täituksid alati kõik teie soovid,

et läheks teile korda, mis iganes proovid.

Et saatus peaks teie eest helget hoolt-

need soovid on teile 6. klassi poolt!

Meie kooliperre kuulub sellel õppeaastal 95 õpilast. 1. september oli nendest seitsme jaoks esimene koolipäev. Lõpuklassi õpilased viisid traditsiooniliselt kooliteed alustajad käekõrval saali. Pidulikult said 1. klassi õpilased oma esimeselt õpetajalt Malle Sildverilt aabitsa ning direktorilt koolipoolse tervituskingituse. Värsked koolijütsid istutasid kooli aeda oma klassi puu - kirju kadaka, lapsevanemad kirjutasid oma lastele kooliteele kaasa südamlikke soove.

2.- 8. klassi õpilased olid koolipäeva alguses koos klassijuhatajatega oma pesaklassides, kus jagati suvemuljeid, vahetati infot ja tehti plaane uueks kooliaastaks. Direktor Mairi Mandel ning juhiabi Katrin Puusepp tervitasid õpilasi esmakordselt veebi teel. Iga klass kujundas oma heade soovide, toredate mõtete või eesmärkide plakati, mida ekraani vahendusel teistega jagati.

Mõningad laste soovid ja mõtted:

„Ma soovin, et meie klassi lapsed oleksid teiste vastu sõbralikud ja viisakad“.

„Ma soovin, et me kõik oleksime sõbralikud“.

„Hell sõna, huumor ja naeratus on vahest tähtsam kui rohi. Sellest ravimist puudust ju tulla ei tohiks. Ole huumorimeelne! Ole naerumeelne!“

„Soovime, et meie koolis oleks sõbralikkus, toetus, heatahtlikkus, hoolimine, mõistmine, kuulamine ja rääkimine“.

„Ootame lõbusat kooliaastat, head koostööd, vähe kodutöid, head toitu, kergeid eksameid, vingeid klassiekskursioone ja kooli lõpetamist“.