Tunniplaan

  aeg

E

T

K

N

R

1. klass

1. 7:55-8:40 matemaatika eesti keel loodus/in õp eesti keel eesti keel
2. 8:50-10:15 eesti keel kunst eesti keel muusika ujumine
3. eesti keel muusika eesti keel rütmika ujumine
4. 10:25-11:10 loodus/in õp   matemaatika tööõpetus ujumine
5. 12:00-13:25   matemaatika kehaline tööõpetus  
6.     kehaline mudilaskoor  
7. 13:30-14:15     loodusring    
8. 14:20-15:00          

2. klass

1. 7:55-8:40 muusika matemaatika eesti keel eesti keel eesti keel
2. 8:50-10:15 matemaatika inglise keel matemaatika eesti keel ujumine
3. matemaatika liikumine matemaatika muusika ujumine
4. 10:25-11:10 kunst eesti keel kunst inglise keel ujumine
5. 12:00-13:25 eesti keel tööõpetus   loodus/in. õp  
6. kehaline loodus/in. õp   mudilaskoor  
7. 13:30-14:15 kehaline rütmika      
8. 14:20-15:00          

3. klass

1. 7:55-8:40 eesti keel matemaatika inglise keel eesti keel matemaatika
2. 8:50-10:15 matemaatika muusika inglise keel matemaatika kunst
3. inglise keel eesti keel matemaatika tööõpetus loodus/in õp
4. 10:25-11:10 rütmika eesti keel eesti keel tööõpetus eesti keel
5. 12:00-13:25 kehaline liikumine muusika inglise keel klj. tund
6. loodus/in õp   arvutiõpetus mudilaskoor  
7. 13:30-14:15     kehaline    
8. 14:20-15:00          

4. klass

1. 7:55-8:40 eesti keel inglise keel muusika inglise keel kunst
2. 8:50-10:15 käsitöö;
töö ja tehnol
eesti keel loodusõpetus kehaline eesti keel
3. eesti keel loodusõpetus kehaline matemaatika
4. 10:25-11:10 inglise keel matemaatika liiklus eesti keel muusika
5. 12:00-13:25 matemaatika klj. tund matemaatika    
6. kehaline     mudilaskoor  
7. 13:30-14:15 tantsuring        
8. 14:20-15:00          

5. klass

1. 7:55-8:40 inglise keel muusika matemaatika inglise keel inglise keel
2. 8:50-10:15 eesti keel matemaatika loodusõpetus eesti keel matemaatika
3. matemaatika käsitöö;
töö ja tehnol
ajalugu loodusõpetus inglise keel
4. 10:25-11:10 eesti keel eesti keel kehaline kehaline
5. 12:00-13:25 kehaline   eesti keel inimeseõpetus klj. tund
6. draama   kunst    
7. 13:30-14:15 tantsuring        
8. 14:20-15:00          

6. klass

1. 7:55-8:40 loodusõpetus matemaatika ühisk õpetus ajalugu matemaatika
2. 8:50-10:15 inglise keel loodusõpetus muusika matemaatika eesti keel
3. eesti keel loodusõpetus eesti keel inglise keel kunst
4. 10:25-11:10 matemaatika vene keel ajalugu eesti keel vene keel
5. 12:00-13:25 käsitöö;
töö ja tehnol
matemaatika inglise keel kehaline eesti keel
6. kehaline vene keel liikumine klj tund
7. 13:30-14:15 inimeseõpetus     arvutiõpetus  
8. 14:20-15:00       tantsuring  

7. klass

1. 7:55-8:40 inglise keel vene keel bioloogia matemaatika ajalugu
2. 8:50-10:15 ajalugu matemaatika matemaatika inglise keel loodusõpetus
3. ühisk õpetus käsitöö matemaatika eesti keel vene keel
4. 10:25-11:10 arvutiõpetus käsitöö/keh p inglise keel geograafia eesti keel
5. 12:00-13:25 matemaatika töö ja tehnol vene keel loodusõpetus kehaline p
6. inimeseõpetus eesti keel eesti keel klj tund
7. 13:30-14:15 eesti keel kehaline t kunst kehaline t  
8. 14:20-15:00 muusika   kehaline t tantsuring  

8. klass

1. 7:55-8:40 ajalugu arvutiõpetus inimeseõpetus muusika geograafia
2. 8:50-10:15 matemaatika vene keel eesti keel keemia vene keel
3. matemaatika inglise keel inglise keel füüsika ajalugu
4. 10:25-11:10 geograafia matemaatika matemaatika matemaatika kunst
5. 12:00-13:25 eesti keel keemia bioloogia eesti keel vene keel
6. eesti keel füüsika bioloogia inglise keel klj tund
7. 13:30-14:15 kehaline p käsitöö;
töö ja tehnol
kehaline p nuputamine  
8. 14:20-15:00 kehaline t kehaline t tantsuring  

9. klass

1. 7:55-8:40 matemaatika füüsika matemaatika füüsika vene keel
2. 8:50-10:15 geograafia eesti keel eesti keel inglise keel inglise keel
3. keemia eesti keel eesti keel matemaatika matemaatika
4. 10:25-11:10 inglise keel keemia muusika eesti keel geograafia
5. 12:00-13:25 bioloogia vene keel ajalugu matemaatika kunst
6. ajalugu vene keel ühisk õpetus bioloogia klj tund
7. 13:30-14:15 joonestamine kehaline t   kehaline t  
8. 14:20-15:00 kehaline p   kehaline p