Koolielu

Sport

SEPTEMBER

Tähelepanu oli suunatud tervisele, liikumisele ja spordile.

10. sept toimus kooli minispordipäev, kus õpilased osalesid 60 m jooksus, kaugushüppes, palliviskes/kuulitõukes ja 300 m jooksus.

Vanuseklasside parimad:

U-10 Sandra Malene Ottson, Mario Päll
U-12 Viktoria Kivirand, Rico Päll
U-14 Annika Hallik, Patrik Johann Jaanisk
U-16;18 Johanna Aren, Randel Kivirand

Staadionijooksu rekordit suutis ainsana uuendada Britten Berg.

10. - 14. sept oli koolis liikumisnädal.

Igaüks andis oma panuse.
Õpetajad said selleks nädalaks sammulugejad ja selliselt jälgiti omi samme ja aktiivsust.
Õpilased aga liikusid õuevahetunnis mugavalt staadionil, märkides ise, mitu ringi sel tunnil jõuti teha.
Kokkuvõttes liikus kool õuevahetunnis kokku 1684 ringi ja see on 505,2 km!!!

Ühe õpilase kohta läbis enim 7. klass (32,6 ringi, so 9,8 km)

6. Sandra Malene Ottson - 40 ringi

17. sept ootas sügisene mets oma jooksuradadega (500m ja 1000m)
Toimus kooli MV krossijooksus.

U-12 Britten Berg, Rico Päll
U-14 Annika Hallik, Sebastian Sildver
U-16;18    Mai-Liis Aasa, Randel Kivirand

19. sept olid meil koolis külalisõpetajad Kristjan ja Tauri.

Toimus slackline töötuba. Iga õpilane sai kuulata-vaadata-proovida, mis on tasakaaluliin ja kuidas saab seal oma keha valitsedes eri ülesandeid  ja trikke sooritada. Päev oli täis päikest ja põnevust. Kool sai omale slackline-liini, mida saame kasutada.

19. sept õhtupoolikul olid oodatud kõik huvilised rattamaratoni rajaga tutvumis- ja proovisõidule. Tore, et kohale tuli 20 sõiduhuvilist, sealhulgas suure eeskujuga meie direktriss Grete-Stina ja õpetaja Angela.

20. sept toimus Tartumaa koolinoorte MV maastikuteatejooksus Lähtel.
Meie kooli esindasid väga tublilt 3. - 5. klasside vanuserühmas Britten Berg, Anna-Liisa Oras, Sandra Malene Ottson, Viktoria Kivirand, Rico Päll, Sten Markus Ottson, Siim Markkel Kask ja Mario Päll.
Saavutati tugevas konkurentsid tubli 7. koht, olles põhikoolidest 2. kohal.

21. sept anti start 14. Pala Rattamaratonile.